23 Kasım 2014 Pazar

Voice Kal

Merhabalar, Voicekal.com sesli ve kameralı sohbet adresi, sesli chat ve sesli sohbet sektörleri arasına katılmıştır. Türkiye'nin en popüler arkadaşlık platformu olan seslikal.com sitesin'den alıntı olarak açılan voicekal.com Türkiye'nin en komik kel oğlan lakaplı, Arif Bk tarafından açılarak sohbet sever kişilere melisa havalı hatunun sunumu ile + 18 chat kanalı olarak sadece ve sadece erkeklere hizmet vermektedir.
Türkiye'de sosyal medya en ünlü zavak insan arifbk kendine has üslüpi ile ne kadarda katmersiz bir o.ç olduğunun her zaman sinyalini + 18 sesli sever kullanıcılarına ifade etmeye devam ediyor. Melisa Havalı Hatunla Birliktelikte yaşan ve yakın bir zamanda evleneceği için maddi sıkıntı çekme sebebi ile nişanlısı melisa havalı hatunu, voicekal'a ait sesli kal sohbet odalarında spritz show sunucu olarak çalıştırmaktadır. Sizlerde bu kaşarın mükemmel görüntüsünü azınız açık kulaklarınız tavan yapmış bir şekilde izlemek isterseniz aşağıdaki bağlantı resmine tıklamanız yeterlidir.
Maksat kimseyi rencide etmek değil sadece herkes haddini bilecek ve eksik etikle önündeki şeftali ile hava basmayacak yoksa öğle bir hava basarım,ki basma şiddetime dayanamaz patlarsınız. Siz kimsiniz lan şakamısız sizi sanalda barındırmayacağım gibi hayal ürününü gibi makaleler çıkıyorsunuz. Elinizde 10 tane domain var hiç birinde meymenet yok kalkmışlar artizlik yapıyorsunuz. Biraz çapınız kadar davranın da millet sizlere çapsız demesin bizleri de işi bilmeyen sitelerle karıştırmayınız gerçi karıştırdınız başınıza gelmeyen kalmadı....
 voicekal,sesli kal

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder